Hakkımızda

Mercan MewregJeans

Mercan MewregJeans® Mağazamız.


 

Merter AS Center MewregJeans

Merter AS Center MewregJeans® Mağazamız.


 

Merter AVM MewregJeans

Merter AVM MewregJeans® Mağazamız.

Biz Kimiz? Niye Bizi Seçmelisiniz?

1992 yılında hazır giyim sektörüne giriş yapan MewregJeans, günümüzde sahip olduğu enerji ve artan bir ivme ile güçlendirdiği başarılarıyla, sektörün aranılan markalarından birisi olmayı başarmıştır. Denim sektöründe, ayrıntıları kaliteli kumaşlar ve dikişlerle buluşturarak, günümüzün modern sitilini ortaya koymak amacıyla, kaliteden ödün vermeden sürekli çalışıyoruz.

1. Misyonumuz

Geçmişten gelen köklü değerlerimizi geleceğe olan inancımız ile bütünleştirerek, MewregJeans markasını global moda sektörüne damga vuran, trendleri belirleyen, en çok tanınan ve takip edilen markalardan biri yapmaktır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

2. Vizyonumuz

İnsanlara doğu ve batının sentezi olan binlerce yıllık kültürümüzü yaşama, giyinme, ona dokunma ve ondan haz alma şansını veren bir dünya markası olmaktır. Bu hedefe ulaşmada tüm ekip olarak aynı amacı birlikte özümsemek, en efektif alt yapının oluşturulması, insan kaynaklarına yapılan yatırımlar ve pazarlama stratejilerinin doğru oluşturulması gibi konulara odaklanılmıştır.

3. Değerlerimiz

MewregJeans, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya, topluma ve çevreye saygılı şekilde çalışmaya, bütün kaynaklarını en verimli ve en tutumlu biçimde kullanmaya önem verir. Firmamız üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerini, kuvvetli yönlerini ve yaratıcılığını sonuna kadar kullanmayı dünya görüşü olarak benimser.

Biz Kimiz

Denim sektöründe, ayrıntıları kaliteli kumaşlar ve dikişlerle buluşturarak, günümüzün modern sitilini ortaya koymak amacıyla, kaliteden ödün vermeden sürekli çalışıyoruz.

İletişim-Mercan

Mercan Mağazamız:

Mühürdar Emin Paşa Sk. Çeşmeli Han

No:20 Z-5 Mercan-İstanbul/Turkey

Telefon: +90 212 511 2305

E-mail: info@mewregjeans.com

İletişim-Merter As Center

Merter AS Center Mağazamız:

M.Nezihi Özmen Mah Güldalı Sok.

AS Center Merter-Güngören-İstanbul/Turkey

Telefon: +90 212 511 2305

E-mail: info@mewregjeans.com

İletişim-Merter AVM

Merter AVM Mağazamız:

Merter AVM No:41

Merter-İstanbul/Turkey

E-mail: info@mewregjeans.com